Aqua Pencil Starter Kit

 35,00

De Aqua Pencil Starter Kit bevat het Aqua Pencil vulpotlood geschikt voor onderwatergebruik met:

  • Snoer (tether)
  • Driehoekige gum
  • Buisje met potlood stiftjes
  • Leitje met speciale bevestigingplek voor de Aqua pencil, voorzien van verschillende gaten om te bevestigen aan je uitrusting. Dit is de volledige kit om mee te starten. The Aqua Pencil is in 8 kleuren verkrijgbaar:

  • Rood
  • Oranje
  • Geel
  • Groen
  • Blauw
  • Zwart
  • Roze
  • Paars

Het leitje is speciaal gemaakt voor de Aqua Pencil en bevat een bevestigings punt voor de Aqua Pencil. De punt van de pen is hier beschermd en het bevat een gripgroeve om de Aqua Pencil makkelijk te vast te klemmen. Het bevat drie gaten, twee rond en één langwerpig, om te koppelen aan bevestigingsmiddelen voor aan je duikuitrusting. Het leitje is ongeveer 10 cm breed bij 15 cm hoog. (4″ x 6″)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Categorie:

Extra informatie

Gewicht 0,082 kg
Kleur

Rood, Oranje, Geel, Groen, Blauw, Zwart, Roze, Paars

Misschien ook interessant

Advanced Open Water Duiker (Stel zelf samen)

 575,00Sharks and diver

Ontdekken, Plezier hebben, Ervaren Daar draait het in de PADI Advanced Open Water Diver-cursus om. Je hoeft niet “gevorderd” (Engels: advanced) te zijn om deze cursus te volgen. Hij is bedoeld om jou te laten vorderen met duiken, zodat je er direct nadat je het PADI Open Water Diver-brevet hebt gehaald mee kunt beginnen. De cursus helpt je door middel verschillende Adventure-duiken meer zelfvertrouwen op te bouwen en je duikvaardigheden uit te breiden. Je kunt verschillende specialty’s uitproberen en doet onder begeleiding van je PADI-instructeur meer ervaring op. Je logt de duiken en ontwikkelt vaardigheden, en vindt nieuwe manieren om plezier te halen uit het duiken.

Kies de 3 duiken die je wil doen naast de diepe duik en de navigatie duik.

Meer info

PADI AWARE Open Water Duiker

 725,00open_water_diver

Bij de PADI AWARE Open Water cursus haal je je PADI brevet en krijg je gelijk extra informatie mee over hoe je als duiker onze prachtige onderwaterwereld kunt beschermen en welke acties jij daarvoorkunt nemen.

Deze cursus heeft dus een extra theorieavond waarop de Project Aware Specialist specialty behandelen. Aan het eind van deze cursus haal je, bij goed gevolg, je open water brevet.

Wil je ook gecertificeerd worden voor de Project Aware Specialist Specialty dan komt daar nog een klein bedrag bij.

Meer info

PADI Open Water inclusief trimvaardigheden-clinic

 745,00open_water_diver

Tijdens je open water cursus leiden we je op tot duiker. Veel van de vaardigheden zijn gericht op zelfredzaamheid zoals hoe krijg ik het water uit mijn masker. Trimvaardigheden worden uiteraard ook behandeld, de ervaring leert dat bij velen het verstandig is om er nog wat meer oefening bij te doen. Deze variant van de Open Water cursus geeft je die mogelijkheid.

Meer info